Ana Sayfa Son Dakika ! Sel bölgesinde Tevfik Göksu’yu şoke eden sözler: Hepiniz suçlusunuz, konuşmayın, görevinizi yapın,...

Sel bölgesinde Tevfik Göksu’yu şoke eden sözler: Hepiniz suçlusunuz, konuşmayın, görevinizi yapın, susmayı deneyin

Sel bölgesinde Tevfik Göksu’yu şoke eden sözler: Hepiniz suçlusunuz, konuşmayın, görevinizi yapın, susmayı deneyin.

Esenler Belediye Başkanı AKP’li Tevfik Göksu, selin vurduğu Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde vatandaşların tepkisi ile karşılaştı.
Kastamonu’nun Bozkurt ilçesindeki sel felaketinin ardından bölgeye çok sayıda siyasetçi gitti.

Selde yakınını kaybeden bir yurttaş, AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’ya tepki gösterdi, “Hepiniz suçlusunuz. Her şeyi görmezden, duymazdan gelin” dedi. Göksu, tepkinin ardından alanı terk etti.

Sel felaketinden en fazla etkilenen bölge olan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine çok sayıda siyasetçi gitti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum gün boyunca bölgede incelemelerde bulunurken, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve AKP’li Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da bölgeye giden diğer siyasetçilerdendi.

Medyascope’tan Fırat Fıstık’ın haberine göre, selde yakınını kaybeden bir yurttaş, AKP’li Göksu’ya tepki gösterdi ve şunları söyledi:

“Konuşmak istemiyorsunuz. Hepiniz suçlusunuz. Siz konuşmayın, siz görevinizi yapın. Siz susmayı deneyin. Sustukça acılarımız çoğaldı. Her şeyi görmezden, duymazdan gelin. Her şeyi, hepsini biliyoruz.”

Göksu ise tepkinin ardından alanı terk etti.

DESTİCİ’DEN İMAR İZNİNİNE ELEŞTİRİ

Öte yandan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici de afet bölgesine geldi.

Selde zarar gören binalara verilen imar izinlerini eleştirenler Destici’ye, “Derenin içine on katlı bina diktiler. AKP’li belediye başkanının döneminde tamamlanamayan inşaata başlandı” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here