Hakkımızda

Cumhuriyet Halk Partisi ve onun seçilmiş yerel yöneticileri Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir acımasızlıkla medyanın kuşatması altında bulunuyor.

Yüzlerce televizyon ve radyo kanalı, gazete, dergi ve internet sitesi Cumhuriyet Halk Partisi mensuplarına karşı sistemli bir biçimde adeta “gerçeği yansıtmayan haber” kampanyası açmış bulunmaktadır.

CHP yerel yönetimlerinin vatandaşın; başta İstanbul olmak üzere büyük kentlerin dolayısıyla Türkiye’nin yararına olan uygulama ve gelişmeler konusunda halk haberdar edilmemektedir.

Vatandaş, bu abluka altında hiçbir zaman işin aslına ve gerçeğin kendisine ulaşamamaktadır.

Oysa, CHP’nin elinde bulunan yerel yönetimler, 17-18 senedir yurttaş lehine yapılmayan başarılı çalışmalara 17-18 gün gibi kısa bir sürede imza atmıştır.

Ne yazık ki, bunlar, söz konusu medyanın kasıtlı haber ve bilgi akışı yüzünden Türkiye çoğunluğuna ulaştırılmamaktadır.

Amacımız  Web sitesi,  Youtube, İnstagram,  Twitter  ve Facebook  üzerinden  oluşturduğumuz bu sosyal mecra haber ağıyla  CHP Yerel Yönetimlerinin vatandaşa kasıtlı olarak ulaştırılmayan iş ve uygulamalarını tüm topluma ulaştırmak; vatandaşı bilgilendirmek ve haberdar etmek olacaktır.

Sunacağımız bir başka hizmet ise çeşitli etkinliklerin (toplandı,  panel, miting, açılış, fuar ve festivaller gibi) canlı yayın olarak izeyicilerle buluşturmak olacaktır.

Ayrıca, vatandaşlarında yerel yönetimler hakkındaki görüş ve isteklerine de  bu mecrada yer verilecektir.

Kanalımız bu görevi yerine getirirken güncel, hızlı ve objektif yayın anlayışını temel ilke olarak edinecektir.

CHPBELEDİYELER.COM